Not on Yasni yet?
Post Exposé now

Hashim Shala and Kenga Free People Check 

( I'm Hashim Shala)
(1 - 9 from 17
)

BlinkX Video: Augustin Uka & Hashim Shala - Kenga Veles

Augustin Uka & Hashim Shala " Kenga Veles " Folklorike - 22.03.2008, YouTube
BlinkX Video: Augustin Uka & Hashim Shala - Kenga Veles at Blinkx: youtube

BlinkX Video: Kënga e Haradin Pashës - Hashim Shala & Tahir Drenica

Zani është shumë i mirë, Llaushë - Podujevë - Kosovë ....... LLAPI KASTRIOT FAZLIU - VISOKA ... folk - 19.06.2008, YouTube
BlinkX Video: Kënga e Haradin Pashës - Hashim Shala & Tahir Drenica at Blinkx: youtube

Tahir Drenica Dhe Hashim Shala-Kënga E Isuf Agës 2 - Video

www.metacafe.com
Tahir Drenica dhe Hashim Shala kendojne kengen e Isuf Ages. Watch Video about Muzika,shqip,folklorike by Metacafe.com
Important people: Today - Overview / Names: Today - Overview / People searches: Today - Overview
Search name: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
+1